Limitovaná edice – Blue Pi (Modrá Malina)

Ku příležitosti 1. výročí započetí výroby Raspberry Pi přichází RS Components (jeden ze smluvních distributorů) s vydáním speciální limitované edice 1000 ks modrých Raspberry Pi. Limitovaná edice je zabalena v modré krabici, v ní je modrá deska Raspberry Pi, modrá průhledná skříňka a certifikát pravosti podepsaný Ebenem Uptonem, duchovním otcem Raspberry Pi.

bluepi

Budete ale nejspíš zklamání, nebude možné tuto limitovanou edici normálně objednat. Většina této speciální edice bude darována neziskovým organizacím věnujícím se počítačové gramotnosti. Nerozdá se všechno, o několik málo kousků bude možno soutěžit. Doba trvání soutěže je 4 týdny od 4.3.2013. V čem soutěž spočívá? Kdo tweetne #bluepi na @RSElectronics spolu s dobrými návrhy k použití Blue Pi či originálním nápadem, bude zařazen do soutěže. Každý týden bude vybráno 10 nejlepších tweetů, jejich autorům bude zaslána tato speciální edice. Touto soutěží to ale nekončí. Jsou plánovány další události až do června.

Informace přináším z domovské stránky http://www.raspberrypi.org/archives/3422. K dispozici jsou také informace v češtině na CDR: http://cdr.cz/clanek/raspberry-pi-blue-modra-a-limitovana-narozeninova-edice.

Jen tak na okraj si říkám, proč by nemohly existovat další barevné varianty Raspberry Pi, než ta základní zelená.

3 thoughts on “Limitovaná edice – Blue Pi (Modrá Malina)

  1. Bohužel ale ta červená deska není pro Evropu a USA určena, jen pro asijský trh. Oficiálně v Evropě a USA je tedy k dispozici jen ta základní zelená. Hodilo by se tedy výběr trochu rozšířit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.